Mes vienijame arti 20 pacientų interesus atstovaujančių ir ginančių organizacijų.

Vaisingumo asociacija

Vaisingumo asociacija, įkurta 2005 metais, atstovauja negalinčioms vaikų susilaukti šeimoms, gina jų interesus bei užsiima švietėjiška veikla.

Siekdami pagerinti nevaisingų šeimų socialinę gerovę bei gyvenimo kokybę, Vaisingumo asociacija apjungia ne tik mūsų narių, bet ir visų su nevaisingumu susidūrusių šeimų Lietuvoje lūkesčius ir viltis susilaukti ilgai trokštamų, bet tik su medikų pagalba ateinančių kūdikėlių.

Atstovaudama tokiai didelei daliai šalies šeimų, asociacija tikisi užtikrinti, kad kiekviena besikreipianti nevaisinga šeima gautų psichologinę, socialinę ar finansinę paramą, visą reikiamą su nevaisingumo gydymu susijusią informaciją ar tiesiog žmogišką palaikymą ir bendravimą, grystą savo asmenine nevaisingumo išgyvenimų patirtimi.

Vaisingumo asociacijos tikslas yra pakeisti dabartinę problemišką nevaisingų šeimų padėtį Lietuvoje mezgant dialogą su valstybe, siekiant jos dėmesio ir palaikymo nevaisingų šeimų poreikiui susilaukti ilgai išsvajotų ir laukiamų atžalų. Vaisingumo asociacijai yra svarbi diskusija ir tolerancija tos visuomenės dalies, kuri be nesklandumų patyrė palaimą laikyti ant rankų bekrykštaujantį kūdikį ir pajautė, kokie saldūs yra tėvystės vaisiai, koks pilnavertis ir įvairiaspalvis atsiveria gyvenimas žiūrint į savo vaiko akis…

Vaisingumo asociacija tiki, jog ši opi ir jautri, todėl sunkiai nevaisingų šeimų į viešumą keliama problema su jūsų ir asociacijos pagalba taps aiškiai nušviesta, socialiai ir finansiškai remiama bei plėtojama sritis.